W końcu działalność małżeństwa J. z Mieroszowa zostanie osądzona przez sąd.

W marcu 2021 roku jako pierwsi pisaliśmy od co najmniej kilkunastu poszkodowanych/oszukanych osobach przez Bartłomieja J. i jego żonę Justynę J. Taras marzenie niespełnione

Po prawie dwóch latach postępowania prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu, zwrocie aktu oskarżenia przez sąd do prokuratury w celu jego uzupełniania o zarzuty dotyczące kolejnych czyny zabronionych małżonków, 30 grudnia 2022 roku do Sądu Rejonowego w Wałbrzychu w końcu trafił ostateczny akt oskarżenia.

Jak okazało się w toku nowego śledztwa poza wcześniej znanymi już zarzutami dotyczącymi wielu oszustw doszły także nowe. Ustalono kolejne oszukane osoby oraz ustalono, iż małżonkowie J. wspólnie udaremniali egzekucje z zapadłych i prawomocnych wyroków. Dotyczyło to zarówno osób fizycznych jak i na przykład ZUS. Lista zarzutów jest ogromna (poniżej akt oskarżenia).

W toku prowadzonego postępowania okazało się także, iż Bartłomiej J. kilka lat temu został skazany przez Sąd Rejonowy w Gdyni w związku z uporczywym uchyleniem się od alimentów na rzecz swojego dziecka z pierwszego małżeństwa. Jaku ustalili śledczy w chwil obecnej kwota zaległości alimentacyjnych z odsetkami to kilkadziesiąt tysięcy złotych!!! Bartłomiej J. właściwie nigdy nie płacił alimentów ale teraz śledczy postanowili zając się także tą sprawą.

Wyrok skazujący Bartłomieja J. za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego

Wszystko wskazuje, iż przygody ze sprawiedliwością Bartłomieja J. i Justyny J. potrwają zdecydowanie dłużej niż spodziewali się tego małżonkowie.

LC

5 komentarz do “W końcu działalność małżeństwa J. z Mieroszowa zostanie osądzona przez sąd.

  1. Niesamowite jak te sądy długo działają – dobre zmiany dały efekt.. odwrotny do zamierzonego…
    p.s. złodziejka Justyna zgrabna – w więzieniu na pewno zrobi karierę.

  2. W końcu okazało się zkąd brali kasę. zawsze sie wywyzszali a szczegoonie Justyna a to jak im swietnie idzie interes a to ze maz pracuje dla norwegow i zarabia po 20 tys euro na miesiac a tu widac ze nawet drobnych na alimenta nie mial dobrze ze kots za oszustyow w koncu sie wziol

  3. Dziwię się że rodzice Justyny trzymają tego darmozjada pod swoim dachem. Ale z drugiej strony Justyna to zwykła foliara pamiętacie jak kupiła sobie te nowe auto jak po Mieroszowie jezdziła żeby wszyscy ją widzieli. Teraz już wiadomo skąd była kasa. Oszukanych na pęczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *